--- Možnost platby kartou --- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
-- Celý areál je průjezdný -- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
Prodejní plocha na 500 m2 Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
-- Široký sortiment zboží -- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
--- Možnost platby kartou --- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
-- Celé areál je průjezdný -- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
Prodejní plocha na 500 m2 Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
-- Široký sortiment zboží -- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16

Substráty

24.01.2018

     Substráty se širokým spektrem použití pro pěstování květin, zeleniny, dřevin a vylepšení půdy na záhonech. Substrát je vyroben z kvalitní vrchovištní rašeliny, kompostované kůry a přírodního humusu. Je obohacen živinami, vyznačuje se trvalou stabilní strukturou.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Zahradnický substrát: Univerzální substrát se širokou možností použití pro pěstování květin, zeleniny, dřevin a vylepšení půdy na záhonech. Nabízíme balení o objemu 10l, 20l, 50l a 75l.
  • Substrát pro pokojové rostliny: Substrát určený pro pěstování většiny pokojových rostlin okrasných květem a listem. Substrát je vyroben z kvalitní vrchovištní rašeliny, kompostované kůry a přírodního humusu. Nabízíme balení o objemu 5l, 10l, 20l a 50l.
  • Substrát pro pelargonie a balkonové rostliny: Speciální substrát pro balkónové rostliny, zejména pak pro Pelargonie, které jsou náročné na živiny. Substrát je vyroben z kvalitní vrchovištní rašeliny, kompostované kůry, přírodního humusu a čistého jílu. Nabízíme balení o objemu 10l, 20l a 50l.
  • Rašelina: Kvalitní vrchovištní bílá rašelina, vhodná k obohacení půdy o organické látky, k okyselení alkalických půd a k výraznému zlepšení chemických a fyzikálních vlastností půd. Rašelina je čistý organický produkt, nemá upraveno Ph a nemá přidané živiny. Nabízíme balení o objemu 10l, 20l a 75l.
  • Výsevní substrát: Substrát je určen pro výsevy semen květin a zeleniny. Dále slouží pro množení květin a dřevin řízkováním. Substrát je vyroben z jemných tříděných rašelin s přídavkem křemičitého písku a humusu. Nabízíme balení o objemu 10l a 20l.
  • Substrát pro orchideje: Speciální substrát pro pěstování a přesazování orchidejí. Substrát je vyroben z kvalitní piniové kůry a hrubé bílé rašeliny. Tato hrubozrnná směs zaručuje optimální podmínky pro zdravý růst a bohaté kvetení orchidejí. Nabízíme balení o objemu 5l.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    V letošním roce pro Vás máme NOVĚ Substrát pro rododendrony, azalky a vřesy (20l) a Substrát pro borůvky a jiné kyselomilné rostliny (40l).

  •  Substrát pro rododendrony, azalky a vřesySubstrát je určen pro sázení a přesazování těchto kyselomilných rostlin.  Je připraven ze směsi vytříděné světlé a tmavé rašelin s přidaným vápencem. Substrát je obohacen hnojivem se základními i stopovými živinami.
  • Substrát pro borůvky a jiné kyselomilné rostliny: Substrát je přednostně určen pro sázení a přesazování kanadských borůvek a dalších kyselomilných rostlin. Je připraven ze směsi vytříděné světlé a tmavé rašeliny s vhodnou kyselostí. Je obohacen hnojivem se základními i stopovými živinami. Svojí strukturou zajišťuje dostatečný přístup vzduchu ke kořenům rostlin a vynikající jímavost zásobní vody.