--- Možnost platby kartou --- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
-- Celý areál je průjezdný -- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
Prodejní plocha na 500 m2 Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
-- Široký sortiment zboží -- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
--- Možnost platby kartou --- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
-- Celé areál je průjezdný -- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
Prodejní plocha na 500 m2 Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16
-- Široký sortiment zboží -- Po až Pá: 8 - 18; So 8 - 16

Rok 2017

30.01.2018

Dobrý den a je tu malé shrnutí roku loňského, začátkem roku tohoto :). A opět, co se tedy povedlo/ nepovedlo, stalo/ nestalo a z čeho máme radost největší?

  • V loni jsme končili EET, dnes jím začneme: EET máme, něco nás to stálo a něco nás to bude stát i dál. Za rok 2017 jsme vytiskli (včetně vánočních trhů) 5 170 kusů účtenek. Hodnocení této vymoženosti je tak 50 na 50.
                   + máme internet přímo na provozovně                      
                   + přehled o prodeji jednotlivých skupin produktů       
                   + snadno získatelné podklady do učetnictví               
 
                   - máme internet přímo na provozovně :)
                   - velké množství papíru nevhodného k recyklaci
                   - každoroční náklady (internet, účtenky, ...)
 
         a tak dále. Prostě to je a pro nás i bude. Toť vše.
 
  • Teď jednoznačné mínus. Loňská úroda zeleniny byla slabší hlavně vinou studeného začátku jara. V březnu takřka letní teploty a v dubnu noční mrazy. Z tohoto důvodu jsme v roce 2017 sklidili pouze 2 255 kg zeleniny což je na úrovni roku 2015. Pro porovnání, v roce 2016 (bez rozšířené pěstební plochy dýní) jsme sklidili 3 157 kg zeleniny.
  • Rozporuplným počinem bylo rozšíření pěstební plochy zeleniny. Samotné rozšíření se povedlo, nepovedenou částí této akce byl výběr pěstovaných druhů a nikdy nekončící boj se slimáky. Tolik patizonů nikdo nechce :). Každopádně výzva pro rok 2018.
  • Jedním z nejlepších počinů loňského roku je stavba (a instalace) nových skladovacích prostor. Díky tomu se nám uvolnil prostor ve skleníku, nesvítí nám na bedny, díky čemuž plast nekřehne a hlavně máme větší zásoby jednotlivých druhů zboží. Zákazníci tak nemusí čekat na naskladnění a mi můžeme lépe plánovat objednávky.
  • Novinkou loňského roku, která, jak doufáme, bude plně využity v roce letošním je možnost průjezdu kolem celého areálu, přesunutí volně ložené mulčovací kůry k plotu a uvolnění místa za dílnou (ta největší bouda :)) k parkování našeho vozového parku. Znamená to, že naši zákazníci nemusí couvat až k naší bráně, ale pohodlně vyjedou z areálu velkou branou před kovárnou.
  • Rozšíření sortimentu je každoroční samozřejmost. Pro rok 2017 to byl větší výběr osiv, trvalek, jehličnanů, zeleniny a substrátů. Rozšíření pro rok 2018 se už připravuje, zboží je objednáno a vy si jej můžete prohlédnout už dnes, na našich stránkách v sekci Zahradní centrum.

A co chystáme v roce 2018.

  • Rozšíření sortimentu je jasné.
  • Snažíme se zajistit možnost bezhotovostních plateb.
  • Už je připarvena nová EET pokladna.
  • Jednáme s několika novými dodavateli plastových nádob, dřevěných bedýnek a keramiky.

Držte nám palce a sledujte nás i Facebooku.